Pozvánka do Olomouce

18.05.2017 08:52

Vážení krakovští poutníci, milí mladí,

už je to téměř rok, co jsme společně s mládeží celého světa a se svatým otcem Františkem slavili Světový den mládeže v Polsku. (Stále zde máme krakovské knihy - Milosrdní dojdou milosrdenství. Pokud máte zájem napište nebo si pro ni přijďte k nám na ADCM.)  
 
Letos máme tu možnost si setkání prožít znovu. Už za 3 měsíce - v srpnu (15. - 20.) se uskuteční v Olomouci Celostátní setkání mládeže. To neznamená, že by si měl člověk říct, že to přece zažil loni, tak proč by jezdil letos znovu. Naopak! Celostátní setkání mládeže je opravdu výjimečným okamžikem (je jedenkrát za 5 let) setkávání se mladých mezi sebou, s biskupy a s Kristem uprostřed. Kromě toho nabízí spoustu sportovního, kulturního i kreativního vyžití (sporty, workshopy, přednášky, koncerty).  Do Olomouce zavítají také známé tváře. Svoji účast přislíbili např. Jiří Strach, Pavel Helan, Sima Martausová, Way 2 go, Noemiracles, Good Work, Prague Cello Quartet i autor knihy Tweetuj s Bohem - Michel Remery a spoustu dalších. A hlavně... Olomouc je krásné historické město. Je škoda zůstat doma!
 
Proto neváhejte a přihlašte se. Do 31. května je setkání za sníženou cenu 950 Kč. Prosíme, abyste registraci nenechávali na poslední chvíli i kvůli ubytování, administraci, jídlu atd...
 
Všechny informace i přihlášku naleznete na: https://olomouc2017.signaly.cz/ 
 
Jestli jste mezi 600 přihlášenými z olomoucké arcidiecéze  - je to skvělé! Vás moc prosíme, ať se nebojíte zvát ostatní - motivovat, podpořit ty, kteří jsou na vážkách a vzít všechny mladé, které ve farnosti máte. :-)
 
Na závěr prosíme o modlitbu. Je toho mnoho nachystáno, ale také ještě spousta práce před námi. Ale jsme si vědomi, že bez Božího požehnání nemáme šanci. :-) Nejlépe každý den modlitbu za CSM: https://modlitba-za-csm.signaly.cz/modlitba-za-csm.php 
 
Na závěr přidáváme poslední videokatechezi k setkání s režisérem Jiřím Strachem a paulínkou sestrou Anderou: https://www.youtube.com/watch?v=AoksLo5uMrE Snad jen kdybyste ještě nezaregistrovali... :-)   
 
Přejeme Vám vše dobré, mnoho sil a darů Ducha svaté: v maturitních, přijímacích, vysokoškolských i všech ostatních zkouškách a věříme, že se uvidíme společně letos v srpnu v Olomouci. 
 
Požehnaný den!
 
Za tým ADCM
 
Denisa
 
ale taky otec Petr Bulvas, Barča, Milada a Filip  
 
Arcibiskupství olomoucké
Arcidiecézní centrum pro mládež
Biskupské nám. 2
Olomouc
771 01
-------------------------
Tel.: 587 405 244
Mobil: 731 595 965
web: mladez.ado.cz
 
Zpět