Festival Na vodě - XIII. ročník

30.07.2017 21:55

Zdravíme všechny, kteří kdy fandili či podporovali Festival Na vodě. 

 

Dali jsme si po dva roky pauzu, ale nyní jsme se rozhodli obnovit něco, co nás velmi bavilo a naplňovalo. Proto si Vás všechny dovolujeme pozvat na již XIII. ročník Festivalu Na vodě, který se uskuteční 2. a 3. září 2017 opět v překrásném amfiteátru přehrady Lučina. Věříme, že se opět podaří krásné dílo, jehož výtěžek opět putuje na podporu sirotků z početných rodin na misiích v africké Tanzánii. Jedná se o zajištění dětí a jejich přístup základním životním potřebám, především vzdělání.
 
Proto Vás dneska opět prosíme o propagaci tohoto festivalu, na kterém všichni pořadatelé pracují zcela zdarma bez nároku na jakoukoli odměnu. Pozvěte své kamarády, známé a všichni přijeďte. Veškeré informace jsou k dispozici na festivalovém webu www.festivalnavode.cz . Pro představu jak to na Lučině každý rok vypadá posíláme následující odkazy:

Prezentace všech předešlých ročníků:
https://www.youtube.com/watch?v=If7KZGTVAok

Stavba podia na festival:
https://www.youtube.com/watch?v=DrpiqMO0muY

Profil festivalu na facebooku:
https://www.facebook.com/festivalnavode.cz
 
Dále v příloze posíláme oficiální plakát a oficiální logo festivalu. Prosíme tedy o přeposlání všude možně a pozvání co největšího počtu lidí. Budeme se na Vás všechny na Lučině na konci prázdnin těšit.

Za všechny pořadatele s přáním krásného léta

František Šrámek
hlavní pořadatel festivalu
předseda spolku S úsměvem
tel: +420 737 710 451
email: os.susmevem@seznam.cz
www.ossusmevem.estranky.cz

 

FESTIVAL - oficiální logo.jpg (175184)
FESTIVAL - oficiální plakát.jpg (1441561)
 

Zpět