Bohoslužby 16. - 23. 9. 2018

Rozpis Bohoslužeb na měsíc září, případné změny budou aktualizovány v pořadu bohoslužeb.

Církevní kalendář nám v tomto týdnu připomíná:

ve čtvrtek: svátek Sv. Ondřeje Kim Tae‑gŏna, kněze, Pavla Chŏng Ha-sanga a druhů, mučedníků
v pátek: svátek sv. Matouše, apoštola a evangelisty

Děkuji za přípravu dožínek a farního dne v Domaníně. Za výzdobu kostela, vaše dobroty a pěkné společenství. Také děkuji za přípravu dnešních dožínek v Bzenci.

Mladí šestých a sedmých tříd základních škol jsou zváni na přespávačku ve Vlkoši s podtitulem „Nech se překvapit“. Setkání bude zahájeno 27. září v 19:30 na vlkošské faře, také je možnost přijít už na šest na mši svatou, a končit bude 28. září v 15:00. Rodiče, můžete přihlašovat své děti do večera 22. září na mladezdekanatkyjov@gmail.com uvédením jména, příjmení, farnosti a kontaktu na rodiče. Příspěvek činí 50Kč. Viz. plakátek.

Dne 29. 9. jste zváni na pouť za obnovu rodin, za nová kněžská a řeholní povolání – v bazilice na Velehradě.
Program: 15:00 růženec, 16:00 adorace, 17:00 mši sv. celebruje arcibiskup Jan.
Od 15 do 16:30 je připraven na nádvoří program pro děti.

O. arcibiskup nás znova vybízí k podpisu petice, která si klade za cíl, aby v našich zákonech byla rodina definována tak, jak ji chápeme. Z celé ČR se k dnešku podepsalo 43. 000 lidí. "Protipetice" Rodina pro všechny již sehnala 70. 000 podpisů.

Vyučování Náboženské výchovy – rozpis na nástěnce a na našich webových stránkách.

V pátek 21. září v době od 18 do 18:15 hodin budou znít kostelní zvony jako připomínka Mezinárodního dne míru.

Domanínské hody budou v sobotu 29. září, mši sv. v 9:30 bude celebrovat P. Jan Žaluda.

Rozvrh hodin náboženství ke stažení zde.

Pořad bohoslužeb

24. neděle v mezidobí Domanín 8:00 "Za manžele Pavla, rodiče Dvořanovi a celou živou
a † rodinu." Lektoři: Jana Krsičková, Jaroslav Řihák.
Bzenec 9:30 Dožínky. Na poděkování za úrodu a za farní společenství. Lektoři: Oldříška Kytková, Lenka Poláčková; křest: Šimon Uhrin (po mši sv.).
Pondělí
Úterý Bzenec 18:00 Na poděkování Pánu Bohu za přijatá dobrodiní s prosbou o požehnání a zdraví.
Středa Těmice 8:00 Za + rodiče z obou stran, za pomoc a ochranu Panny Marie pro celou rodinu u příležitosti dožití 65 let.
Sv. Ondřeje Kim Tae‑gŏna, kněze, Pavla Chŏng Ha-sanga a druhů, mučedníků
Domanín 18:00 Za dar zdraví pro varhaníka Petra a ochranu Panny Marie.
Svátek sv. Matouše, apoštola a evangelisty
Bzenec 12:00 Svatba: Michaela Ostrčilová a Michal Blatnický
18:00 Za + Drahomíru Kuchařovou a manžela.
Sobota Bzenec 8:00 volný úmysl
25. neděle v mezidobí Domanín 8:00 Za farní společenství, lektoři: Monika Trlidová, Martin Bedrava.
Bzenec 9:30 Za + a živou rodinu Gazárkovu a Třetinovu, lektoři: rodina Boraňová.

Úklid:

Bzenec: Rodina Hájkova

Domanín:

Dokumenty ke stažení:

Dokumenty převzaty bez redakční úpravy:

Středisko sv. Kryštofa pro krizovou pomoc a poradenství - OLOMOUC
Úmysly Svatého Otce Františka pro rok 2018