Informace o naší farnosti

Troufám si říct, že naše farnost stále roste a vzkvétá. Skoro každý rok připravujeme nějakou novou akci. Do dění našeho společenství se zapojuje více lidí a dětem naše farnost lhostejná také není. Pořádáme různé akce, které jsou již tradicí - Boží Tělo, Mariánskou pouť, první svaté přijímání, poděkování za úrodu, zdobení vánočních stromečků (zde se hlavně zapojují děti)... Co je ovšem u nás nové je to, že jsme začali vydávat časopis "Farní listy", který se těší čím dál větší popularitě.

Historie projektu

Náš projekt jako takový, vznikal postupně již několik měsíců před jeho vlastní realizací na WEBu. Šlo v první řadě o to podat informace v moderní podobě lidem starším, ale i těm mladším, pro které je internet samozřejmostí. Postupem času se bude prezentace rozvíjet, hlavně na popud Vás uživatelů...

Naši uživatelé, naši farníci

Tyto webové stránky jsme vytvořili pro všechny generace. A za jakým cílem? Chtěli jsme zlepšit komunikaci ve farnosti. Postupem času bychom chtěli dospět k tomu, aby si farník na stránkách našel to, co potřebuje. Proto je zde i odkaz na bohoslužby, který budeme měnit každý týden. Díky Vašim ohlasům určitě vzniknou i další odkazy. Stačí jen administrátorovi napsat, co byste na stránkách uvítali.